Rektor og ledelse

Rektor Arne F Opsahl

Assisterende rektor Pål Kristensen

Fagleder Ann Sørum Michaelsen

Fagleder Knut Omholt-Jensen

Fagleder Eli Melbye

Fagleder Cecilie Mohr

Fagleder Anne Marit Nesje

Fagleder Morten Berrefjord

Kontaktpersoner

Arne F Opsahl

Rektor

E-post Arne.F.Opsahl@sandvika.vgs.no

Tlf: 901 13 771

Pål Kristensen

Assisterende rektor

E-post Pal.Kristensen@sandvika.vgs.no

Tlf: 974 13 240

Morten Berrefjord

Morten Berrefjord

Studieleder. Trinnleder: VG2 Studieforberedende 2017/2018

Realfag

E-post morten.berrefjord@sandvika.vgs.no

Tlf: 472 60 865

Tone Cecilie Mohr

Studieleder, samfunnsfag, økonomifag og eksamensansvarlig. Trinnleder: VG1 Studieforberedende 2017/2018

E-post Tone.Cecilie.Mohr@sandvika.vgs.no

Tlf: 416 49 084

Ann Michaelsen

Ann S Michaelsen

Studieleder. Pedagogisk utviklingsleder. Trinnleder: VG3 Studieforberedende 2017/2018

Språk.

E-post ann.s.michaelsen@sandvika.vgs.no

Tlf: 970 87 879

Knut Omholt-Jensen

Knut Omholt-Jensen

Leder for medier-og kommunikasjon og administrasjon, økonomi, IT, drift

Følg oss: @mksandvikavgs og mksandvikavgs.tumblr.com

E-post knut.omholt-jensen@sandvika.vgs.no

Tlf: 996 17 293

Eli Gjerlaug Melby

Leder tilrettelagt avdeling

E-post Eli.Gjerlaug.Melby@sandvika.vgs.no

Tlf: 473 31 413

Anne Marit Nesje

Leder for Helse og oppvekst

E-post Anne.Marit.Nesje@sandvika.vgs.no

Tlf: 917 48 691